صابون نرم کوسه | بلاگ

صابون نرم کوسه

ساخت وبلاگ
صابون نرم کوسه

صابون نرم کوسه آر پی – ارمغان روغن ماهی کوسه از خلیج فارس | صابون کوسه

صابون نرم کوسه آر پی RP ، آر پی صابونی است که از استحصال روغن کوسه ماهی به وجود آمده ، روغن کوسه ماهی دارای میزان زیادی از اسید چرب امگا۳ و همچنین ویتامین های حلال در چربی می باشد ، میزان زیادی از ویتامین های D، E و A در صابون نرم کوسه موجود می باشد.
صابون کوسه - صابون نرم کوسه آرپی
صابون کوسه چین چروک را از صورت می زداید!

صابون کوسه آرپی جوش ها را از بین می برد !

صابون نرم کوسه آر پی پوستی صاف را به شما هدیه می دهد !

صابون نرم کوسه آر پی سرشار از امگا۳ و ویتامین های A,E,D است !

صابون نرم کوسه آر پی

صابون نرم کوسه آرپی RP در شرکت تک کاج به صورت محصولی برای استفاده عموم و استفاده عادی تبدیل می شود ، در این شرکت ایرانی روغن کوسه ماهی های بندرعباس که دارای بیش از سی درصد امگا۳ و بسیاری از ویتامین ها هستند به صورتی فرآوری می شود تا صابون نرم کوسه آرپی محصول نهایی کارخانه باشد ، اما چرا صابون “نرم” ؟ شما حتما تصور خاصی از صابون دارید ، ماده ی شوینده ی سفت و یکدستی که هنگام ترکیب شدن با آب کف می کند و باعث پاکیزگی می شود ، علت سفت بودن صابون آن است که در کارخانجات ساخت و تولید مواد آرایشی و شوینده از ترکیبات شیمیایی بسط دهنده برای سفت کردن صابون استفاده می شود تا صابون به صورت امروزی که می بینید در بیاید ، اما در شرکت تک تاج از مواد شیمیایی برای تهیه صابون استفاده نمی شود و صابون روغن کوسه ماهی به صورت نرم برای مشتریان عرضه می شود تا با عدم استفاده از مواد شیمایی در ترکیب این صابون معجزه آسا ، این صابون هیچ گونه عارضه ای برای افراد استفاده کننده نداشته باشد.

صابون نرم کوسه آر پی

نتایج استفاده از صابون کوسه ماهی آر پی RP :

    کاهش یا از بین بردن کامل لک های روی صورت
    کاهش یا از بین بردن کامل جوش های روی صورت
    کاهش زیاد چروک های روی پوست و صاف شدن پوست صورت
    جوان سازی و شاداب سازی چهره
    روشن کننده پوست صورت به صورت محسوس و از بین بردن خستگی پوستی

استفاده از عصاره ی گیاهان و روغن حیوانات برای استفاده های درمانی و زیبایی تاریخچه ی فراوانی دارد و از گذشته تا کنون وجود داشته است ، از این سری از مواد دارویی و آرایشی می توان به روغن شترمرغ ، روغن مورچه ، قرص های روغن ماهی ، روغن خرس(به شدت کمیاب – ضد دردهای مفصلی) ، عصاره گیاهانی مثل اکالیپتوس ، آلوئه ورا و غیره اشاره کرد ، این یعنی استفاده حداکثری از نعماتی که خداوند به فراوانی هرچه تمام تر در پیرامون ما فراهم کرده است ، داروسازان و دانشمندان صرفا با استحصال ، عمل آوری و شکل بخشی به این موهبت ها طبیعی آن ها را برای استفاده آسان تر برای افرادی عادی آماده می کنند ، صابون نرم کوسه آرپی که از روغن کوسه ماهی خلیج فارس تهیه می شود یکی از جدیدترین کشفیات محققان از همین موهبت هایی بود که در طبیعت وجود دارد و تنها می بایست از آن ها استفاده کرد ، این محصول به دلیل آن که از یک موجود دریایی به نام کوسه ماهی استحصال می شود دارای مقادیر بسیار زیادی از امگا۳ می باشد ، امگا ۳ تاثیر فراوانی بر جوان سازی سلول ها دارد و به همین دلیل سریعا به پوست بدن نفوذ کرده و به سلول های نیمه جان ، جانی دوباره بخشیده و پوستی باطراوات را به شما هدیه می دهد.

صابون نرم کوسه آر پی

شاید علاقه مند باشید به صورت علمی با جزئیات بیشتر در مورد ماهیت اصلی مواد تشکیل دهنده صابون نرم کوسه آرپی اطلاعات کسب کنید که در این صورت نظر شما را به خواندن این توضیحات علمی جلب می نماییم.

فواید روغن ماهی (امگا۳ دقیقا چیست؟) :
چربی موجود در بدن ماهی ها و آبزیان صدف دار ، برای ساختن سلول ها و تامین انرژی مناسب می باشد ، همچنین این چربی ها مسئول ساختن هورمون هایی هستند که فعالیت سلول ها را زیرنظر دارند. ماهی ها (برای مثال کوسه) با تغذیه از پلانکتون ها و جانوران دریایی چربی مورد نیاز خود را تامین می نمایند. ماهی های بزرگ تر نیز با تغذیه از ماهی های کوچک تر نیاز خود را برآورده می سازند. در نتیجه می توان گفت که ساخته شدن اسیدهای چرب از پلانکتون ها شروع شده و بدین ترتیب در زنجیره غذایی جابه‌جا می شود. برخلاف چربی های موجود در گیاهان و جانوران خشکی زی، چربی موجود در بدن ماهی ها ، از جمله ماهی های تن و کوسه ماهی ها در درجه حرارت معمولی اتاق مایع بوده و اصطلاحا امگا۳ نامیده می شود.

میزان امگا۳ و دیگر ویتامین ها (از جمله A,D,E) در جگر ماهی ها فراتر از تصور است ، در کوسه ماهی تقریبا تا نصف وزن و حتی بیشتر از نصف وزن کبد این آبزی می توان از آن روغن کشید ، که از روغن کشیده شده از جگر کوسه استفاده های فراوانی در صنایع آرایشی بهداشتی می شود (من جمله انواع کرم ها ، شامپوی کوسه ماهی ، صابون های گوناگون ، انواع ماسک ها و …)

صابون کوسه - صابون نرم کوسه آرپی

(از این قسمت توضیحات کمی علمی تر است) این چربی ها از لحاظ ساختار شیمیایی با چربی های گیاهان و حیوانات خشکی تفاوت دارند و ساختمان کربنی آن ها طولانی بوده و دارای پیوندهای دوگانه بیشتری نسبت به چربی های گیاهان و حیوانات خشکی می باشند، زیرا چربی های موجود در موجودات آبزی غیراشباع هستند در حالی که چربی های موجودات خشکی زی به صورت اشباع می باشند. این اختلافات در ساختار شیمایی سبب شده که چربی ها رفتارهای گوناگونی در سلول داشته باشند. به همین دلیل علت یخ نزدن ماهی ها درآب های خیلی سرد را وجود چربی های غیراشباع فراوان می دانند.

مقایسه روغن ماهی و گیاهان نشان می دهد که چربی موجود در گیاهان دارای هیدروژن بیشتری نسبت به چربی موجود در بدن ماهی ها می باشد. مطالعات انجام شده نشان می دهند که وجود میزان بالای روغن های غیراشباع (چربی های غیراشباع) ماهی ها، در بدن باعث سلامت قلب شده و خطر ابتلا به امراض قلبی رابه شدت کاهش می دهند. در واقع این چربی‌ها باعث حفاظت اسکیموها در برابر حمله های قلبی می شوند و این کار اسیدهای چرب امگا۳، یکی از مهم ترین فعالیت های آن‌ها محسوب می شود(احتمالا کم کم به اهمیت امگا۳ و تاثیری که صابون نرم کوسه آرپی می تواند بر سلول های پوستی داشته باشد پی برده اید). موقعی که از غذاهای دریایی استفاده می کنیم، اسیدهای چرب امگا۳ جذب سلول‌های مختلف شده و درغشاءهای آن‌ها ذخیره می شوند سپس این اسیدهای چرب به درون سلول‌ها راه یافته و در فعالیت های متابولیک سلول شرکت می نمایند، زیرا از لحاظ ساختاری با انواع اسیدهای چرب موجود در غشاء سلول تفاوت دارند. بدین ترتیب انواع و مقدار موادی که درون سلول تولید می شوند، نشان دهنده میزان غلظت امگا۳ می باشند. حال چگونه این اسیدهای چرب باعث سلامتی انسان شده و از به وجود آمدن امراض قلبی جلوگیری می کنند به مسائل تکمیلی تر علم زیست شناسی مربوط می شود.

شاید به دلیل بحث زیاد در مورد امگا۳ لازم باشد در مورد ماهیت این اسیدهای چرب مفید برای بدن توضیح دهیم، اگر شما می خواهید تصویری از یک مولکول چربی را در ذهن خود تداعی کنید، ۳ تا از انگشتان یک دست خود را در نظر بگیرید، حال این ۳ انگشت را دراز نمائید، به این ترتیب هر سه انگشت مانند یک زنجیره از اتم های کربن با اتم های هیدروژن متصل به آن می باشند، اکنون هرکدام از این ۳ انگشت نشانگر یک اسید چرب می باشد و هر مولکول چربی، ۳ تا از این اسیدهای چرب را دارا می باشد و همانند انگشتان شما فقط اندکی با یکدیگر اختلاف دارند. این اختلاف در اسیدهای چرب باعث به وجود آمدن چربی های مختلف می گردد.

حالا تصور کنید بند انتهای انگشت به عنوان یک اتم کربن می باشد، به این ترتیب این ۳ مانند اسکلت کربی در چربی خواهد بود. این ساختار کربن ها مانند یک زنجیر عمل کرده و اسیدهای چرب را به یکدیگر متصل می کنند، به این ساختار کربن‎ها، در اصطلاح گلیسرول گفته می شود.

اختلاف موجود بین اسیدهای چرب بسیار مهم می باشد. اگر یک اسید چرب تمام اتم های هیدروژنی را که می تواند حمل کند در خود داشته باشد، اسید چرب اشباع شده نامیده می شود. ازمجموعه چند اسید چرب اشباع شده، چربی اشباع شده تشکیل می گردد. این چربی ها در دمای معمولی اتاق جامد بوده و به مقدار فراوانی در غذاهای حیوانی وجود دارند، مانند کره گوشت خوک و چربی موجود در گوشت گاو، همچنین مقدار کمی از چربی های گیاهی مانند روغن نارگیل و خرمای هیدروژنه شده نیز سرشار از اسیدهای چرب اشباع شده هستند. چربی های اشباع شده میزان کلسترول خون را افزایش داده و احتمال بروز خطرات ناشی از بیماری های قلبی را نیز فزونی می بخشند.

خرید صابون کوسه,فروش صابون کوسه,فروشگاه صابون کوسه,قیمت صابون کوسه,سفارش صابون کوسه,سفارش پستی صابون کوسه,سفارش اینترنتی صابون کوسه,خرید اینترنتی صابون کوسه,خرید پستی صابون کوسه,خرید ارزان صابون کوسه,خرید آنلاین صابون کوسه,خرید درب منزل صابون کوسه,خرید نقدی صابون کوسه,راهنمای خرید صابون کوسه,صابون کوسه اصل, صابون کوسه اورجینال,صابون کوسه ارزان,فروش ویژه صابون کوسه,پست سفارشی صابون کوسه,پست پیشتاز صابون کوسه,اطلاعات درباره صابون کوسه,اطلاعات در مورد صابون کوسه,مشخصات صابون کوسه,عکس های صابون کوسه, تصاویر صابون کوسه,خریداری صابون کوسه

صابون کوسهصابون کوسه,صابون نرم کوسه,...
ما را در سایت صابون کوسه دنبال می کنید

نویسنده : صابون کوسه بازدید : 4084 تاريخ : دوشنبه 26 اسفند 1392 ساعت: 17:40